KONST / Litografier / Färglitografier 13568652
nr 1356 8652
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, Stockholm. Bladets mått: 45x62, oramade lösa blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:23:31
100 kr
150 kr
200 kr